Programsku 2018. godinu Narodna biblioteka Osečina započela je predstavljanjem rada Škola glume.
Učenici škole glume, koja pri Biblioteci postoji petu godinu za redom na daskama koje život znače su izveli komad „Od bebe do sebe“, a po tekstu dečjeg pisca Toda Nikoletića.

Publika je imala priliku da pogleda priču o odrastanju do puberteta i spozaje šta je ljubav, a od početka do kraja nisu prestajali aplauzi. Publika je bila uključena u predstavu. Mladi glumci amateri bili su na profesionalnom nivou, a u predstavi su igrali: Sanja Nikolić, Dragana Jovanović, Verica Radovanović, Lazar Vasiljević, Mihailo Tomić, Irena Berček i Jakov Jakovljević. U ulozi učitljice pojavila se Jelica Zeljić; režija, narator i muzički urednik Ana Vasiljević, a ton majstor i majstor scene Branko Petrović.